On-line prodej zahradní techniky, zavlažovacích zařízení, komponentů, pro okrasné i užitkové zahrady. Čerpací technika.

Obsah košíka:
tovar:0
cena:0,00 

Vyhledávání:  

Sady dle vašeho výběru

Čerpadlo + frekv. měnič

Čerpadlo SHIMGE + frekvenční měnič

Sada obsahuje ponorné čerpadlo SHIMGE a frekvenční měnič. Čerpadlo je vyrobeno z nerezové oceli. Čerpadla SHIMGE jsou vyrobena podle nejvyšších standardů pro energetickou účinnost, spolehlivý výkon, robustní konstrukci a vysokou životnost. Frekvenční měnič zaručuje stálý tlak bez jeho kolísání při změně průtoku (odběru) vody. Ochrana čerpadla proti chodu na sucho. Velmi ekonomické - šetří až 40% el. energie.

02030002.jpg+02050102.jpg

Upozornění: obrázky jsou pouze informativní, konkrétní komponent záleží na vašem výběru.

Čerpadlo STAIRS SP + frekvenční měnič

Sada obsahuje ponorné čerpadlo STAIRS SP celonerez - s atestem pro pitnou vodu a frekvenční měnič. Čerpadlo je vyrobeno z nerezové oceli. Čerpadla STAIRS SP jsou vyrobena podle nejvyšších standardů pro energetickou účinnost, spolehlivý výkon, robustní konstrukci a vysokou životnost. Frekvenční měnič zaručuje stálý tlak bez jeho kolísání při změně průtoku (odběru) vody. Ochrana čerpadla proti chodu na sucho. Velmi ekonomické - šetří až 40% el. energie.

0960203.jpg+02050102.jpg

Upozornění: obrázky jsou pouze informativní, konkrétní komponent záleží na vašem výběru.

Čerpadlo STAIRS ST + frekvenční měnič

Sada obsahuje ponorné čerpadlo STAIRS ST a frekvenční měnič. Čerpadlo je vyrobeno z nerezové otěruvzdorné oceli. Čerpadla STAIRS ST jsou vyrobena podle nejvyšších standardů pro energetickou účinnost, spolehlivý výkon, robustní konstrukci a vysokou životnost. Frekvenční měnič zaručuje stálý tlak bez jeho kolísání při změně průtoku (odběru) vody.

0960102.jpg+02050102.jpg

Upozornění: obrázky jsou pouze informativní, konkrétní komponent záleží na vašem výběru.