On-line prodej zahradní techniky, zavlažovacích zařízení, komponentů, pro okrasné i užitkové zahrady. Čerpací technika.

Obsah košíka:
tovar:0
cena:0,00 

Vyhledávání:  

Sady dle vašeho výběru

Čerpadlo + frekv. měnič + armatura

Čerpadlo SHIMGE + frekvenční měnič + armatura

Sada obsahuje ponorné čerpadlo Shimge, frekvenční měnič + set armatur. Čerpadlo je vyrobeno z nerezové otěruvzdorné oceli. Čerpadla Shimge jsou vyrobena podle nejvyšších standardů pro energetickou účinnost, spolehlivý výkon, robustní konstrukci a vysokou životnost. Frekvenční měnič zaručuje stálý tlak bez jeho kolísání při změně průtoku (odběru) vody. Set armatur pro frekvenční měnič 1". Umožňuje instalaci v jakémkoli směru, pomocí šroubení se tlakoměr snadno natočí do potřebné polohy. Je možná horizontální i vertikální instalace.

02030002.jpg+02050102.jpg+220105.jpg

Upozornění: obrázky jsou pouze informativní, konkrétní komponent záleží na vašem výběru.

Čerpadlo STAIRS SP + frekvenční měnič + armatura

Sada obsahuje ponorné čerpadlo STAIRS SP, frekvenční měnič + set armatur. Čerpadlo má atest na pitnou vodu, je vyrobeno z nerezové otěruvzdorné oceli. Čerpadla STAIRS SP jsou vyrobena podle nejvyšších standardů pro energetickou účinnost, spolehlivý výkon, robustní konstrukci a vysokou životnost. Frekvenční měnič zaručuje stálý tlak bez jeho kolísání při změně průtoku (odběru) vody. Set armatur pro frekvenční měnič 1". Umožňuje instalaci v jakémkoli směru, pomocí šroubení se tlakoměr snadno natočí do potřebné polohy. Je možná horizontální i vertikální instalace.

0960203.jpg+02050102.jpg+220105.jpg

Upozornění: obrázky jsou pouze informativní, konkrétní komponent záleží na vašem výběru.

Čerpadlo STAIRS ST + frekvenční měnič + armatura

Sada obsahuje ponorné čerpadlo STAIRS ST, frekvenční měnič + set armatur. Čerpadlo je vyrobeno z nerezové otěruvzdorné oceli. Čerpadla STAIRS ST jsou vyrobena podle nejvyšších standardů pro energetickou účinnost, spolehlivý výkon, robustní konstrukci a vysokou životnost. Frekvenční měnič zaručuje stálý tlak bez jeho kolísání při změně průtoku (odběru) vody. Set armatur pro frekvenční měnič 1". Umožňuje instalaci v jakémkoli směru, pomocí šroubení se tlakoměr snadno natočí do potřebné polohy. Je možná horizontální i vertikální instalace.

0960102.jpg+02050102.jpg+220105.jpg

Upozornění: obrázky jsou pouze informativní, konkrétní komponent záleží na vašem výběru.